Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace


Dražby a exekuce

stav: PROBĚHLO

DRAŽEBNÍ KARTA
číslo: 070/2008-N
EURODRAŽBY.CZ, a.s. IČO: 29135419
Čimická 780/61, Praha 8, PSČ 18100
telefon: +420,800900490 +420,234769000
email: info@eurodrazby.cz
Typ dražby: Nedobrovolná 
Vyvolávací cena: 550 000 Kč 
Cena dle znaleckého posudku: 1 100 000 Kč 
Dražební jistota: 100 000 Kč 
Výsledek dražby: nezadáno  

Dražba - rodinný dům v obci Kojatín (okres Třebíč)

předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
Označení předmětu dražby:
• St. parcela č. 25/6 o výměře 759 m2 zastavěná plocha a nádvoří
• St.parcela č. 40 o výměře 33 m2 zastavěná plocha a nádvoří
• Parcela p.č. 573 o výměře 655 m2 zahrada
• budova Kojatín č.p. 14 bydlení stojící na St. parcele č. 25/6
• budova bez čp/če zem.stav stojící na St. parcele č. 40
Jak jsou tyto nemovitosti zaspané na LV č. 45, pro k.ú. Kojatín, obec Kojatín, část obce Kojatín, okres Třebíč u Katastrálního úřadu pro Vysočinu – KP Třebíč.

Popis předmětu dražby:

Jedná se o rodinný dům v obci Kojatín, okres Třebíč.

Obec Kojatín je malou obcí s počtem obyvatel 80 , která se nachází poblíž střediskové obce Budišov. Předmět ocenění tj. objekt bydlení se nachází v katastrálním území Kojatín a to za intravilánem obce v místní části zvané Spálený dvůr. Přístup k nemovitosti je po místní zpevněné komunikaci, kde se nachází pouze rozvod elektřiny.Údaje o oceňované budově
Stavba na pozemku je napojena na inženýrské sítě: vodovod ze studny, kanalizace do jímky, elektro. Přístupová komunikace je zpevněná. Tvar pozemku je přibližně obdélníkový. Pozemek je rovinný a po roce 2006 k převodu budovy nedošlo. Budova ke dni ocenění je běžně využívána. Oceňovaná budova je krajní řadová. Budova je postavena na vlastním pozemku. Příslušenstvím domu je otevřená kolna , stodola, dřevník a garáž na dvě stání.

Rodinný dům
Budova je postavena na vlastní parcele č. st. 25/6.
Jedná se o budovu krajní řadovou, tvoří přední část usedlosti, je zděná, přízemní, obdélníkového tvaru a štítovou stěnou postavená k přístupové komunikaci. Jedná se o budovu dokončenou. Stáří objektu minimálně 100 roků, byla zde provedena částečná modernizace domu a to zřízení nové koupelny včetně vybavení a instalací, zřízení záchod a dlažby v chodbě a plovoucí podlahy v kuchyni.

Rodinný dům (obytná část) je tvořen přízemní zděnou stavbou , bez podsklepení a s velkým půdním prostorem. Objekt je napojený na elektřinu, vlastní studnu a splaškové vody jsou svedeny do jímky. Objet je zděný a se sedlovou střechou. Přístup do domu je od místní komunikace přes přední kolnu na dvůr, ze dvora pak do chodby obytné části a odtud do jednotlivých místností.
Základy jsou zřejmě kamenné, bez izolací, nosné konstrukce zděné zřejmě se smíšeného zdiva dosahující tl. až 80 cm, stropy dřevěné trámové s vodorovným podhledem, krov dřevěný vaznicový, střecha sedlová , krytina z pálené tašky, kl. konstrukce z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky vápenné omítky, vnitřní omítky vápenné štukové, vnitřní keramické obklady koupelny, WC a v kuchyni, podlahy v obytných místnostech betonové s volně položeným kobercem, na chodbě a v soc.zařízení keramické a v kuchyni laminátové plovoucí. Okna dřevěná dvojitá, dveře hladké, elektroinstalace světelná i motorová, kanalizace do jímky, rozvod studené i teplé vody v plastu, rozvod plynu PB ke sporáku v kuchyni, vytápění ústředním topením s kotlem na tuhá paliva a radiátory, z vybavení el. bojler, rohová plastová vana, umyvadlo, WC mísa, kombinovaný sporák, kuchyňská linka.
Technický stav je dobrý, objekt je udržovaný.

Příslušenství domu :
Stodola – přízemní zděný objekt navazující na obytnou část, vstup do objektu přímo ze dvora. Jsou zde dvě místností a to dílna, zřejmě dříve stáj sklenutým stropem do I profilů a kolna kde není strop. Střecha sedlová, pálená taška, vrata dřevěná i plechová, podlaha betonová a u kolny hliněná.

Kolna – přízemní zděný objekt v přední části pozemku, přední stěna zděná, zadní stěna otevřená s dřevěnými pilíři, bez stropu, střecha sedlová. Objekt má v levé části vchod do domu a v pravé části jsou vrata pro vjezd na dvůr.

Garáž – v zadním pravém rohu dvora je postavena garáž na dvě stání, objekt je stáří asi 40 roků, zděný, přízemní s rovnou střechou. Standardní provedení.

Dřevník – malý zděný přízemní objekt přistavěný k objektu stodoly.

Venkovní úpravy – přípojky, jímka, oplocení zadní strany dvora zděným plotem, oplocení zahrady pomocí drátěného pletiva s ocelovými sloupky.

Popis nemovitosti je zpracován na základě Znaleckého posudku, který vypracoval soudní znalec Ing. František Chvátal.

Podrobnější informace získáte u společnosti EURODRAŽBY.CZ a.s., www.eurodrazby.cz tel.: 800 900 490 fax: 234 769 009, e-mail: info@eurodrazby.cz, případně při prohlídkách.


!!! AKTUÁLNOST INFORMACÍ OVĚŘTE U DRAŽEBNÍKA !!!


Datum a místo konání dražby:
20.05.2008 od 13:30 na adrese budova HOLIDAY INN BRNO, Křížkovského 20, 603 00 Brno

Prohlídky:
06.05.2008 15:00
13.05.2008 10:30
Místo prohlídky se stanovuje před objektem dražby. Pokud vlastník nebo osoba, která má předmět dražby v držení nebo nájmu, neumožní řádnou prohlídku předmětu dražby, bude prohlídka provedena v rámci možností.

Více informací:
oficiální stránky dražebníka

Vloženo: 28.03.2008 22:05:41 Aktualizováno: 28.03.2008 22:05:41 Zobrazeno: 11005x
Tato dražba je i na: www.drazebnivestnik.cz, www.aukce-aukce.cz, www.exekuce-exekuce.cz, www.reality-on-line.cz.
--- Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na internetu (www.drazby-drazby.cz) ---
--- Dne 28.11.2020 12:06:11 ---


DOPORUČUJEME: Reklama zde
Zejímáte se o nové družstevní byty v Praze? V rámci projektů Kaskády Barrandov a Britská čtvrť můžete nový byt výhodně pořídit! 


TOPlist